İLETİŞİME GEÇ: 0252 512 48 83 | info@ozyildizticaret.com

Kaliteyi Ucuza Alın

İhtiyaç duyduğunuz her anda, yaşam alanlarınızı güzelleştirmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyeti ilkesi ile ileryen firmamıza uğramadan mobilya almayın.

Oturma Odası

Oturma odaları evlerin en çok vakit geçirilen yeri olma özellikleriyle büyük önem taşır. Bu sebeple en çok vakit geçirilen oturma odasının kişiye özel olarak ve ev sakinlerinin zevklerine göre dekore edilmeleri gerekir. ÖZ YILDIZ; oturma odası takımları için tasarlanan birbirinden farklı, kullanışlı ve şık modelleriyle sizi hayalinizdeki eve bir adım daha yaklaştırmayı hedefliyor.

Yatak Odası

Yatak odanızın ihtiyacı olan tüm mobilya seçenekleri ÖZ YILDIZ yatak odası mobilyaları kategorisinde! Gardıroptan yatak başlığına, makyaj masasına kadar tüm detayların düşünüldüğü hazır yatak odası mobilyaları arasından zevkinize en uygun dekorasyonu seçebilirsiniz. Ayrıca yatak odanızın büyüklüğüne göre de mobilya alternatifleri bulmanız mümkün.

Yemek Odası

Yemek odaları, evlerin salon ya da oturma odalarında dizayn edilen ortak yemek alanları olarak açıklanır. Yemek masası, sandalyeler, vitrin, gümüşlük, ayna, tv ünitesi ve duvar monteleri gibi mobilyaları bir arada tutan yemek odası takımları arasından seçim yapabilir, evin en lezzetli köşesini dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Genç Odası

Yıllar önce özenerek hazırladığınız çocuk odası artık çocuğunuz için yeterli değil mi? Yeni genç odası için onlarca farklı alternatif bulabileceğiniz genç odası takımları ÖZ YILDIZ'da sizleri bekliyor. Genç odaları, çocuk odalarına göre daha modern ve çocuksu havasından arınmış olmalı. Hem fonksiyonel hem de tarz olarak ideal genç odası takımları arasından seçiminizi yapabilir, evinizi dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Biz
Kimiz?

.... yılında hizmete başlayan firmamız yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile iş hayatının her alanında siz değerli müşterilerimizin keyif ve konforlarını göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı iş prensibini ilke edinmiş şekilde öz verili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Mobilya sektöründe marka olma iddaasıyla yola çıkan ÖZ YILDIZ, bugün Milas'ın önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kuruluşundan itibaren kalite, rahatlık ve estetiğe önem veren ve kişiye özel özgün tasarımları ile her kesimin beğenisini kazanan Öz Yıldız Mobilya kısa süre içinde önemli başarılara imza atmıştır.
Ana prensibimiz, yaşadığınız mekanların güzelliğine katkıda bulunabilmektir. Güvenilirlik, doğruluk, verilen sözleri yerine getirme, insana saygı, iyi ilişkiler geliştirme, çevreyi koruma ve en iyisi olma prensiplerini benimsemiş olup bu özellikler ilk kurulduğu günden beri firmamızın temelini oluşturmaktadır.
Kurulduğumuzdan beri amacımız; sürekli kaliteyi iyileştirme, verimlilik artışı, sürekli tasarım vizyonu ve müşteri memnuniyetini arttırmak olmuştur. Müşteri memnuniyetine önem vermek geçmişte olduğu gibi bugün de inancımızın ve kişiliğimizin temelini oluşturmaktadır.

Bizler en iyisi için, en iyisi sizin için...

BİZE ULAŞIN...

Öz Yıldız Ticaret - Mobilya

Adres:Hacı İlyas Mahallesi, Güveçdede Cd

İl / İlçe: Muğla / Milas

E-Posta: info@ozyildizticaret.com


Sosyal Medyada Biz

Facebook

Twitter

Bize Yazın Biz Sizi Arayalım