Company Logo

Kalite Tesadüf Değildir.


Devamı İçim...

Hakkımızda

Milas’nın önde gelen güzellik salonlarından biri olma yolunda hizmete giren salonumuz son yenilikler ile hizmetinizdedir. Hizmet odaklı çalışma anlayışımız, uzman ve deneyimli ekibimiz sizin mutluluğunuz için çalışmaktadır. Aloon Aylin siz müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik olarak sunmaktadır. Milas’ da güzellik salonu denilince ilk seçiminiz Saloon Aylin olmalıdır… Emin ellerdesiniz…

Hizmetlerimiz


Ombre

Saç boyama teknikleri içerisinde balyaj uygulamasının farklı bir renklendirme aşamasına ombre denir. Saçın ana tonu uçlara indikçe açılmaya ya da koyulaşmaya başlar. Bu açılma ya da koyulaşma görünümü dipten uçlara doğru 6 tona kadar ulaşır. Sert geçişlerin uygulanmadığı genel olarak geçişlerdeki tonaj yumuşaklığına dikkat etmek, daha estetik ve doğal bir görünüme neden olacaktır.

Olaplex

Olaplex yurt dışında çıkmış, saç rengi açmaya yönelik geliştirilen bir madde. Olaplex ne işe yarar derseniz saç renginin açılması sırasında bildiğiniz gibi saç kırılır hatta kopar. İşte Oraplex bu kırılma ve kopmaları önleyerek saç rengini açan bir madde. Olaplex’in yararları sadece kırılma ve kopmayı önlemekle sınırlı kalmayıp aynı zamanda onarma işlemi de yapıyor olması.

Sombre

Sombre, balyaj uygulamasının çok daha yumuşatılmış halidir. Sombre diğer saç modellerine göre daha az tonu içerisinde barındırır. Dipten uçlara doğru açık renklerin uygulanması adeta bir gölgelendirme şeklinde yapılır. Saçın dip kısmından uç kısımlarına doğru en fazla 3 ton açılması gerekir. Bu işlemde birden fazla saç rengi tonunu kapsadığı için profesyonel yardım almak doğru olacaktır.

Foto Galeri

Hepsi Model Röfle Balyaj


İletişimGSM:
0(543) 913 0316
Tel: 0(252) 513 4935
Adres: Hacıilyas Mahallesi Kadıağ Caddesi No:43