• VİLLA

  MARİN

  PREMİUM

  #marinayayürü
  #denizeyürü
  #heryermanza

 • VİLLA

  MARİN

  PREMİUM

  #marinayayürü
  #denizeyürü
  #heryermanza

 • VİLLA

  MARİN

  PREMİUM

  #marinayayürü
  #denizeyürü
  #heryermanza

Özel Beach

Size özel olarak tasarlanan ve dizayn edilen iskeleden denize açılmanın rahatlığı ve ferahlığı içerisinde bir hayat yaşamanızı temenni ediyoruz.

Müstakil Havuz

Denizden sıkılanlar yada gitmek istemeyenler için her villaya ayrı ayrı tahsis edilmiş havuzlarınızda yüzmenin keyfini sürün.

Concierge Servisi

Hayatınızı kolaylaştırmak için çalışan birileri var. Araç kiralamadan, ev içi temizliğe; fatura ödemeden, çiçek siparişine; kuru temizlemeden anahtar teslim servisine kadar birçok hizmetten faydalanabilir, küçük ayrıntılara kafanızı yormadan evinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Güvenlik Hizmeti

7 gün 24 saat boyunca aileniz, sevdikleriniz ile huzur ve güven içinde bir ortamda yaşamanız için özel güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Spor Salonu

Sağlıklı bir yaşam sürdürmenizi önemsiyoruz. Bu yüzden sizlere özel olarak fitnes hizmeti tahsis ediyoruz.

Teknik Servis

Basit ev içi tamir hizmetleri, bakım servisleri, teknik servis gibi hizmetlerinden yararlanarak problemsiz bir evde kolaylıkla yaşayabilirsiniz.

Biz Kimiz???

Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır. Bizi benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

REFERANSLAR
 

FOTO GALERİ

SİTE İÇİ GALERİ

FİYAT & TESLİMAT

01/07/2018 İle 30/06/2019 Tarihleri arasında teslim edilecektir.